Nawigacja po forum
aby założyć posty i tematy.

Dlaczego lampa led z czujnikiem ruchu miga?

Mam niewielki problem i nie bardzo wiem jak sprawdzić co jest nie tak. Chodzi o lampę ledową z czujnikiem ruchu. Lampa miga po włączeniu. Nie jest to miganie mocne. Lampa od nowości była z czujnikiem i nie bardzo wiem jak sprawdzić co jest zepsute. Czy może sam czujnik czy też ledy padły. Jeśli ledy padły to czy jest szansa je naprawić czy nie ma to sensu i lepiej kupić nową lampę?

Które oświetlenie nad stół wybrać?

Czy może coś nie łączy? Szkoda mi jej wyrzucać. Gwarancji rzecz jasna już nie ma i tutaj nic nie zdziałam.

Odpowiedzi użytkowników:


 

Ja obstawiam, że diody są padnięte. Ile lat ma ta lampa? Jeśli czujnik ruchu by się zepsuł to wcale by nie świeciła, albo świeciła by cały czas. Patrząc na ceny lampek ledowych z czujnikiem to możesz kupić nową, a nie bawić się w naprawy. Zakup diod, przesyłka, lutowanie, nawet nie wiesz ile to pracy. Wyrzuć to do kosza i kup coś nowszego.


 

U mnie żarówki ledowe migały chwilę przed tym jak się wypaliły. Wyglądało to tak, że z miesiąc migała, a później już nie działała. Także szukaj nowej lampy jak kolega radzi. Szkoda zabawy w naprawianie.

O taka lampa kosztuje ze 30 zł w pierwszym lepszym markecie. Spokojnie sobie poradzi i fajnie świeci. Możesz regulować na wiele sposobów.


 

A co powiecie jeżeli wczoraj zakupiłem dwie nowe lampy i obie migają ?

Migać może z wielu przyczyn. Opisz dokładniej problem bo nie do końca wiadomo o co chodzi.

Dlaczego lampa lub żarówka LED nadal świeci po wyłączeniu – zepsuta?


Poczytaj sobie też tutaj, może coś rozwiąże problem.
Pozdrawiam